Īsumā par kursu

 

Kursā Avots & Sinhronitātes divu dienu laikā harmoniskā gaisotnē notiks transformācijas, kas atvērs ikvienu dalībnieku viņa patiesajam potenciālam.

Avots & Sinhronitātes notiek jau otro reizi Jūrmalā.

Toties šī ir trešā reize, kad Latvijai un Baltijai tiek dota iespēja piedalīties un translēt  šādu pašizaugsmes kursu mūsu reģionā dzīvojošajiem. Tā ir tiešraides translācija no O&O Academy Augstākās gaismas tempļa Indijā un to vada augstu apziņas līmeni sasnieguši pasniedzēji.

Abu dienu laikā dosimies prasmīgi vadītā, dziļā un transformējošā iekšējā ceļojumā, kas sniegs mieru un dziļu sevis apzināšanās stāvokli.

 

 

Beidzot arī Tu saņemsi to, ko tik ilgi  savā sirdī esi vēlējies!

Un Tu sāksi redzēt dzīvi pavisam citādāk!

 

 

Nedēļas nogalē piedalīsimies un saņemsim:

~ senas zināšanas

~ īpašas meditācijas, kas sagatavo dāvanas saņemšanai

~ dziļus un dziedinošus procesus, kas attīra nevēlamas programmas

~ iespēju uzdot jautājumus (diskutēt ar) O&O Academy pasniedzējiem

~ Dvēseles sinhronizācijas meditācijas praksi

Šis kurss sniegs dziļus, skaistus un neaizmirstamus mirkļus neatkarīgi no tā, vai esat raduši meditēt vai arī tik tikko uzzinājāt par garīgām praksēm.

Ja reģistrējaties un veicat samaksu līdz 7.aprīlim, tad kursa cena ir 300€.

Sākot ar 8.aprīli, cena 345€. (Dalības maksu nosaka Vienotības Akadēmija)

Šī būs patiešām īpaša nedēļas nogale. Reģistrējieties!

https://goo.gl/forms/xnIPrzIrRgVHHq462

 

Avots & Sinhronitātes īsteno sirds vēlmes visiem, kuri

~ vēlas izbaudīt un būt augstākos apziņas un pateicības stāvokļos

~ vēlas pārpilnību visās dzīves zonās, uzlabotas attiecības, veselību un gūtu piepildījumu

~ vēlas apgūt jaunas zināšanas un ir ieinteresēti pozitīvās dzīves pārmaiņās

~ savā dzīvē kaut ko meklē, taču īsti nespēj to atrast

Tiekamies!

 

Pirms pusotra gada grupa no Latvijas devās uz Stokholmu un tur piedalījās līdzīgā kursā "Fenomens & Dāvana".

Te dažas atsauksmes par to.

 

Pēc atgriešanās no Stokholmas bija vajadzīgas vairākas dienas, lai saprastu savas jaunās sajūtas. Bet galvenā un noteicošā sajūta - jūtu ļoti spēcīgu enerģijas plūsmu. Kad aizveru acis, tad tūlīt varu meditēt. Jūtu, ka manam fiziskajam ķermenim ir jāpierod pie jaunajām enerģijām. Arī miegs kļuvis ciešāks. Pirmajās dienās pēc kursa gribējās ēst tikai ļoti vieglu ēdienu. Arī smaržas sajūtas kļuvušas intensīvākas. Jūtu visapkārt daudz un dažādu smaržu un aromātu. Smaržu uztvere kļuvusi daudz spēcīgāka. Kopumā jūtos citādāk. Šķietami it kā tā esmu es, bet tajā pašā laikā redzu sevi no malas. Tā ir lieliska un interesanta pieredze.

Paldies

Dina

 

~~~

 

Vispirms gribu teikt vislielāko paldies organizatoriem, kuri bija darījuši visu, lai šis pasākums noritētu tik raiti un saskanīgi. Šīs divas dienas bija piepildītas ar skaistām un dziļām enerģijām.

Kursa laikā veicu arī tulka pienākumus tāpēc neatlika daudz laika aizdomāties par sevi. Bet rezultāts mani pārsteidza. Tagad jau ir piektā diena kopš esam atgriezušies no Stokholmas, un pirmo reizi mūžā tik noturīgi izbaudu dziļu iekšēju rāmumu un klusumu. Atrodos iekšējā stabilitātē un mierā. To varētu saukt par iekšējā konflikta pierimšanu. Katrā brīdi zinu un jūtu to, kas ir jādara. Un manī ir šī stingrā un dziļā sajūta - viss notiek vislabākajā veidā un tieši tā, kā tam ir jābūt. Katrs brīdis ir perfekts. Pat ļoti satrauktas situācijas nespēj traucēt šo iekšējo rāmumu. Paldies Fenomenam! Es lūdzu šo rāmumu saņemt kādā vienā dzīves jomā, bet esmu saņēmusi daudz, daudz vairāk. Paldies, paldies, paldies. Saņemtā dāvana ir lielāka, nekā gaidīju!

Visdziļākajā pateicībā,

Māra

Kurss Fenomens & Dāvana ir ievadkurss, kurā dalībnieki gūst priekšstatu un sapratni par to, kas ir Fenomens - sāk sajust un pieredzēt to. Dalībnieki gūst priekšstatu par to, ko Fenomens spēj dot sirdij un mūsu dzīvēm. F&D ļauj pieredzēt Fenomena spēku un atver sirdī savienojumu ar Dievišķo, pietuvojot savai dzīvei Dievišķo klātbūtni.

Fenomens parāda arī to, kā piepildīt ikdienas un garīgos mērķus.

Kursa F&D programmā paredzētas meditācijas, kas nomierina prātu, dod mieru un sniedz iekšēju attīstību, ļaujot pacelties augstākos apziņas stāvokļos. Dalībnieki piedalīsies arī vairākos procesos. Viens no kursa ieguvumiem – savienošanās ar sirdī mītošo Dievišķo.

Kursa F&D dalībnieki mācās transformēt pašos pamatos savu apziņu, lai nostātos uz jaunas dzīves sliekšņa, kas paver plašu tālāko ceļu.

Kurss F&D ir lieliska iespēja tiem, kuri ir jau ko dzirdējuši par Pasaules Vienotības Universitāti (PVU), bet kādu iemeslu dēļ (naudas, laika, citu apstākļu dēļ) nav spējuši tur nokļūt. Kurss ļauj iepazīt, saprast, sajust un pieredzēt to, kas ir PVU, kas ir Fenomens un to, kas patlaban notiek ar cilvēkiem un viņu iekšējām pasaulēm. Tas ir savā ziņā sākuma solis kaut kam pilnīgi jaunam.

30. septembra - 1.oktobra F&D kurss zīmīgs ar to, ka notiks visās lielākajās Eiropas valstīs un tādējādi apņems visu Eiropu, piepildot šī reģiona apziņas lauku ar augstākām enerģijām. Tas būs kolektīvais Eiropas kurss! Piedalies augstāko enerģiju iezemēšanā mūsu zemē!

F&D notiks otro reizi Latvijā. Eiropā šādi kursi bijuši jau vairākas reizes. Kaut arī tāds kurss jau ir bijis, dalībnieki tiek aicināti ierasties atkārtoti. Katra reize sniedz ko jaunu un atver dziļākus slāņus, ļaujot iemācīties, un saprast dziļākos līmeņos. Katra reize satuvina ar Fenomenu un dod iespēju vieglāk un raitāk augt un doties uz priekšu visiem kopā. Tā mēs palīdzam viens otram un vienlaikus ietekmējam visas Eiropas apziņu. Un tad varam arī sagaidīt ātrākas un augšup virzošas pārmaiņas. Kāda svētība, ja to darām kolektīvi! Dievišķais ir aktīvāks kolektīvajā.

Kurss F&D palīdz tai zemei un cilvēkiem, kur tas notiek. Kurss atver dalībniekus brīnumu plūsmai dzīvē, spēcina saiti ar Fenomenu. Tas ir Dievišķais plāns! Pirms pusgada ieceres bija pavisam citādākas, pat citi datumi... un lēnām, pamazām šī rudens kurss izveidojies par visas Eiropas pasākumu, kurā piedalās 15 valstis 17 norises vietās. Mums katram tā ir iespēja palīdzēt kopumam un patlaban notiekošajam Fenomenam. Lai augtu paši! Tāpēc piedalāmies un aicinām arī citus! Tieši tas ir tas, ko patlaban vēlas Fenomens (jeb jaunā laikmeta enerģijas)- aizvien vairāk un vairāk cilvēku transformē savas dzīves un kļūst laimīgi, mierpilni, bagāti, sakārto attiecības, bauda priekpilnu dzīvi. Tādu, kādai ir jābūt dzīvei. Lai Eiropai un mums šis kurss ir milzīgs pasākums un sasniegums!

Rudens F&D kursā būs arī jaunas un ļoti spēcīgas meditācijas, būs jaunas un citādas lietas. Būs arī kas īpašs. Dalībnieki sastaps šrī Bagavānu.

Vai apgūtais sniegs izmaiņas?

Viss atkarīgs no saites stipruma ar Dievišķo jeb Fenomenu. Apziņas izaugsme atkarīga no tā, kā cilvēks uztur saiti ar Dievišķo, kā pielieto mācības ikdienā. Mācības ir tās, kas palīdz transformēt sapratni un prātu. Ja netiek praktizētās mācības, ja tās netiek pielietotas, tad nekas arī nenotiek. Ja tās tiek pielietotas savā iekšējā pasaulē, tad mainās apziņa.

Kumardžī – PVU direktors: “Rekomendēju ierasties – kurss būs ļoti spēcīgs! Enerģijas būs ļoti augstas un stipras. Tāpēc vien jau varēs iegūt ko vairāk. Jo vairāk dalībnieku, jo spēcīgākas un augstākas enerģijas. Būs arī īpašas meditācijas.”

 

Šī būs patiešām īpaša nedēļas nogale. Reģistrējieties!

https://goo.gl/forms/xnIPrzIrRgVHHq462