Mērija:

Sajusts un pierakstīts 2018. gada 12. janvārī

Mana pirmā pieredze ar vēl toreiz sauktu par World Oneness University, tagad O&O Academy, enerģijām bija 2017.gada maijā, kursā “Fenomens un Dāvana”. Toreiz kursā dzirdētie jēdzieni Es-apziņa, Vienotības lauks, Viena apziņa, Avots man bija tikai vārdi. Es tos nesapratu līdz pašam šūnu centram. Atceros, kā sevī prātuļoju, kā tas ir ieiet vienā apziņā, būt vienā apziņā. Ir pagājis vairāk par pusgadu, aiz muguras otrs kurss Avots & Sinhronitātes, apgūta un iepazīta Dvēseles meditācija, 2 mēnešus cītīgi praktizējot un šovakar, braucot mašīnā, beidzot logs un sapratne it kā atvērās un ir sajūta, ka galva ir skaidra, sirds mierīga. Ir šī skaistā sajūta, ka esi liels kopums un vienots ar visiem. Man vairs nav šaubu, būt Vienotības laukā ir kā būt pie sevis, būt savās mājās. Tur izteikta vēlme piepildās pēc vislabākajiem nodomiem, laikā un telpā. Šis logs ir atvēries, un ticu, ka vērsies jauni. Ir vēl tāda sajūta it kā tu ietu pa ceļu un tev mugurā 100iem apģērbu un ik pa laikam tu tos vienu pēc otra novelc un atstāj. Ar katru brīdi vairāk un vairāk rodas sapratne par daudzām lietām, un tu redzi tās citādāk! Ko agrāk neesi pamanījis. Ja tas ir ceļš pie Sevis, ceļš uz avotu, tad man tas patīk un gatava drošiem soļiem turpināt to!

Paldies! Paldies! Paldies!

 

Māra:

Pilnīgi noteikti varu teikt, ka kopš kursa Avots & Sinhronitātes un brīža, kad iepazinu SoulSync ir notikušas pamatīgi dziļas iekšējās transformācijas. To starpā varu minēt kolosālu iekšējo mieru, vienkārši zinu, kas kurā brīdī un kā darāms... lietas, kas agrāk tracināja, šķiet, ka izzudušas no šīs pasaules vispār... ir nesalīdzināmi lielāka pacietība (tās man nav bijis kopš bērnības), spēju nostāties, runāt un ja vajag arī dziedāt auditorijas priekšā... un tā varētu turpināt. Pārmaiņas ir milzīgas, un lielie soļi sperti tieši kopš rudens - tātad tiešā saistībā ar A&S. Patiesībā gaidu, kāds būs 21.-22. aprīļa kursa impulss un kā tiks likts tālākais pašpasaules ceļš. Paldies, ka mums dota iespēja izbaudīt A&S savā zemē un iet tam pretim un dziļumā visiem kopā.

 

Inga:

Pēc septembra A&S kursa notiekošās pārmaiņas nebija tik ātri pamanāmas kā citreiz. Prieks, pacilātība, laimes sajūta, tas viss bija, jā! Bet tās dziļākās pārmaiņas parādījās un atklājās pavisam nesen...

Diezgan bieži izjutu nemieru, trauksmi un nepatīkamu stresiņu. Apzinot visas šīs situācijas, atklājās viena sakarība. Kad vien manī parādījās nemiers - vienmēr meloju Sev, piekritu lietām, kas bija balstītas uz vecajiem rīcības modeļiem, situācijām, kurās rīkojos-"mīļā miera labad"...

Tagad jau pavisam droši varu teikt, ka ātri vien atpazīstu vecās sliedes, kurās gribas laiku pa laikam ieslīdēt, bet apzinoties to spēju rīkoties godīgi pret sevi.

Man tas ir liels ieguvums...

un vēl Inga turpina:

Mana pieredze, savienojoties vienotās apziņas laukā vairāk saistīta ar daudz dziļāku citu cilvēku sajušanu, tas ir stavoklis, kurā saplūstu ar cilvēku, kuru satieku, kuram pieskaros, ar kuru runāju. Ļoti spēcīga saite, gluži kā filmā "Avatars", bet šis stavoklis nav visu laiku, jo vairāk esmu apzinatībā, jo biežāk ir šis īpašais stavoklis, pie tā jāpiestrādā katru dienu.

 

 

Anita Ilze:

Ļoti gaidu... Jo atceros un zinu, kādu jaunu sajūtu okeānu izbaudīju rudenī. Tas bija neizsakāmi un tikkk jaudīgi! Esmu jau pieteikusies. Tagad es zinu, kas ir A&S un es noteikti būšu kopā ar Jums!

 

 

Silva:

Esmu uz pašizaugsmes ceļa jau vairākus gadus un varu ieteikt - negaidīt, kad mūsu dzīvē notiek kas nepatīkams un tikai tad atmostamies, lai saprastu kāpēc tas notika, ko nu lai daru, bet gan veidojam savu realitāti tādu, kādu vēlamies jau tagad. Kurss Avots un Sinhronitātes palīdz mums veikt šo skaisto sevis izzināšanas ceļu.

 

 

Gunta:

Kursos apguvu daudzas jaunas prasmes, iemaņas un sapratnes savai iekšējai pasaulei. Izejot dziedinošus procesus, ieguvu daudz dziļāku redzējumu gan par sevi, gan ārējo pasauli. Citādāk pieņemu dzīves situācijas, vairs nav dzīve tik stresaina, nav nogurums. Katra reize sniedz ko jaunu un atver dziļākus slāņus, ļaujot iemācīties, un saprast dziļākos līmeņos. Noteikti apmeklēšu arī šos kursus.

 

 

Ieva:

Katru dienu pārliecinos, cik visi procesi, kas šeit notiek, ir spēcīgi, un cik ļoti ietekmē arī mums katram apkārt esošos cilvēkus.

 

 

Dace:

Būšana vienas- apziņas laukā ir fenomenāla! Atceros savu pirmo pieredzi ar to. Tas bija pēc kursa Avots & Sinhronitātes oktobrī. Nākamajā dienā pēc kursa ar milzu neparastu sajūtu atklāju, ka visu piedzīvoju citādāk. Pat tomāts garšoja daudz izteiktāk! un tas bija nevis vienkārši garšīgi, bet gan tā it kā tas būtu pasaules garšu kopums. Tā bija pirmā spilgtā pārmaiņa manās izjūtās. Tad sāku pētīt tālāk, arī citas maņas deva pavisam citas izjūtas. Bija tā, it kā stikls caur kuru piedzīvoju ārējo pasauli, beidzot bija mirdzoši tīrs, spoži nomazgāts. Vārdos nav aprakstāms prieks, kas parādījās. Bija izteikta sajūta, ka dzīve ir būtiski mainījusies. Uzradās kvalitatīvas, labi piedzīvotas dzīves sajūta. Daudzas lietas, ar kurām, līdz tam nopūlējos, sāka ritēt raiti un viegli. Jāizmanto vēlreiz izdevība piedalīties kursā Avots & Sinhronitātes aprīlī Jūrmalā.