Akadēmijas pasniedzēji

Par kursu Avots & Sinhronitātes

Ar cilvēkiem, kuri piedalās šajā kursā, dzīvē notiek brīnumi.

Ar tiem IR jānotiek brīnumiem!

Kā notiek brīnumi? Brīnumi notiek tad, kad cilvēkam mainās uztvere.

Uztveri var mainīt 3 faktori - mācība, procesi, dievišķā svētība. Uztveri maina visu šo trīs lietu kombinācija. A&S kurss sevī ietver iepriekšminētos 3 faktorus. Kursa laikā tiek pasniegtas daudzas mācības un jaunas sapratnes par to, kur patlaban esam un kur varam nokļūt. Kad cilvēkam atnāk sapratne, tad gribas tikt tālāk... Un tas noved pie transformācijām.
Iekšējās transformācijas atspoguļojas ārējā pasaulē. Iekšēji transformēts cilvēks atspoguļojas ārējā pasaulē.

Kursa un Vienotības Akadēmijas pamata darbs ir dot iespēju cilvēkiem uzsākt iekšējo darbu, kas maina ārējo pasauli.

Un tad to saucam par brīnumu. Brīnums atnāk ārējā pasaulē.

~~~

“Avots & Sinhronitātes” dod impulsu, lai ar cilvēku dzīvē notiktu 3 lietas:
• Cilvēkam vajag dzīvē brīnumus
• Kad ir brīnumi, tad būs arī kontakts ar Augstākiem spēkiem, ar Augstāko Es
• Kad ir kontakts ar Augstāko gaismu, tad tā darīs visu, lai transformētu cilvēka sirdi
Tāds ir ceļš pretim Atmodai (Apgaismībai).

~~~

Patlaban pasaulē ir diezgan saspīlēts stāvoklis. Vai ik dienas tiek ziņots par terorisma aktiem un terorisma draudiem. Pavisam dabiski, ka, dzirdot šo visu, cilvēki vēlas un saprot, ka ir vajadzīgas transformācijas.

Labvēlīgas transformācijas notiks tad, kad cilvēkiem būs kontakts ar Augstāko gaismu, ar Augstāko Es, ar Augstākajiem spēkiem. Avota spēks spēj transformēt cilvēkus, lai dzīvē ienāktu brīnumi.

~~~

Ne visi, lai izietu mācību procesus, var doties uz Vienotības Akadēmiju.

A&S piedāvā iespēju nebraukt tik tālu, bet savā zemē apmeklēt šādu transformāciju procesu.

Mēs ilgi gaidījām, līdz kļuva iespējami šāda veida kursi. Agrāk tam nebija Augstākās gaismas svētības.

~~~

Kas ir Dievišķā svētība? Spēks! Tā ir intelektuāla enerģija.

Lai tā plūstu no viena cilvēka uz otru, sevi ir jāsagatavo. Ja caurule aizsprostota, tad tai cauri netek ūdens. Ja to attīra, tad ūdens plūst brīvi un tīri. Tas pats ar cilvēku. Kad tas, mācību un procesu laikā, ir attīrījies, tad caur viņu plūst pavisam cita enerģija. Dievišķais plūst caur cilvēku.
Kāpēc patlaban viss tik ļoti mainās? Dzīve mainās, enerģijas mainās, cilvēki mainās, viss mainās. Arī Dievišķās svētības plūsma mainās. Un pēdējā laikā tās jauda ir daudz lielāka.

~~~

Ko darīt, ja tomēr trūkst naudas kursu apmeklējumam?

Šodienas pasaulē cilvēkam IR JĀBŪT bagātam un pārtikušam. Ir vajadzīga bagātība. Lai būtu bagātība, ir jābūt bagātības apziņai.

Visā pasaulē notiek straujas pārmaiņas, tāpat arī apziņā notiek straujas pārmaiņas. Cilvēkiem ir jāmaina arī sava bagātības apziņa. Vecā apziņa pauda uzskatu, ka būt bagātam nav labi. Ja cilvēks turpinās palikt vecajā apziņā, tad Visums atsauksies un teiks - labi, lai notiek tā! Nebūsi bagāts! Kamēr cilvēkā neatnāk pareiza uztvere, tikmēr nevar radīt bagātību ārējā pasaulē.

~~~

Cilvēki, kuriem būs labas attiecības ar vecākiem, tiem uz šīs planētas garantēta veiksme, panākumi un izdošanās. Bez vecākiem mēs te nebūtu, nebūtu tādi, kādi esam, nebūtu tie, kas esam... apziniet visu, ko devuši vecāki. Sajūtiet pateicību. Tāpēc Vienotības Akadēmija tādu uzmanību velta attiecībām ar vecākiem. Viss pārējais dzīvē, visas pārējās attiecības ir saistītas ar šīm. Ja būs labas attiecības ar tēvu, tad dzīvē nebūs finansiālu problēmu. Ja būs labas attiecības ar māti, tad nebūs šķēršļu. 

Kā noteikt, vai attiecības ir sakārtotas? Ja, iedomājoties tēvu vai māti, sajūtiet sirdī smeldzi vai sāpes, tad attiecības nav kārtībā. Tas nozīmē, ka ir sāpes. Tas nozīmē, ka kaut kas nav izsāpēts. Ir jāpieredz tas vēlreiz. Tad atnāk prieks un vieglums. Katru reizi, satiekot vai iedomājot vecākus, ja iesāpas, tas nozīmē, ka nav kārtībā. Sakārto vienas attiecības, atklāj tajās mīlestību, tad sakārtosies visas attiecības un šī mīlestība izpletīsies visās.

~~~

Lūdziet, lai Augstākā gaisma maina jūsu apziņu!
Kursa nodoms - transformācijas apziņā.
3000 cilvēku ir tas skaits, kas ietekmē visu Eiropas kolektīvo apziņu. Tad notiks transformācijas ar visiem Eiropas iedzīvotājiem. Tām ir jānotiek! Izmantojiet šo iespēju. Palīdziet sev un citiem. 

“A&S ir vajadzīgs tāpēc, lai cilvēks gūtu transformācijas. Šis kurss pusgada laikā noticis jau daudzās zemēs.

Ja cilvēks nav ēdis 10-15 dienas un iesi un runāsi ar viņu par mīlestību, tad viņš diez vai būs labs sarunu biedrs. Viņš teiks: “Dod man vispirms ēst.” Un tikai tad klausīsies. A&S vispirms apmierina vēlmes. Kurss dod vispirms mācības, kā to izdarīt, un dod atbildi arī tam, kāpēc vēlmes, kas nāk no prāta, dažkārt netiek piepildītas.

Kad izsalkums ir apmierināts, tad ej uz augšu, tad ej uz priekšu. Tas ir sākums.

A&S ir sākums. Lai saprastu, kur esi, un ko darīt, lai piepildītu vēlmes.”

~~~

“Kad uzzini, kas notiek un kādi ir Visuma likumi, tad sāc darīt un rīkoties. Bet jau saprazdams. Tad sāc pielikt pūles. Un tad sāk arī notikt!

Visumā taču ir jābūt kādiem principiem, kādiem likumiem, kas visu vada un liek, vai ne?

Ārējā pasaule atspoguļo iekšējo. Ja gribi pārmaiņas ārējā pasaulē (veselību, bagātību, veiksmi, panākumus, labas attiecības), tad ir divi ceļi:

Aktīvi pielikt pūles un rīkoties (ja tas strādā, tad burvīgi!). Ja kļūsti finansiāli stabils, tad super!

Un otrs ceļš...

Bet ir situācijas, kad centies vairot bagātību, uzlabot veselību, attiecības utt., kad centies no visiem spēkiem, bet krīti atpakaļ. Tad iemesls ir iekšējā pasaulē. Tiklīdz notiek pārmaiņas iekšējā pasaulē, tā tas ietekmē arī ārējo pasauli. Un tad sāk notikt brīnumi!

Jo patiesībā - ir jānotiek visam, ko gribi. Iemesls ir tikai tajā faktā, ka kaut kas nav kārtībā ar iekšējo pasauli.

Iemesls ir prāts!

Kad atplaukst iekšējā pasaule, tad mainās ārējā.”

~~~

“Vai apmeklēt kursu Avots & Sinhronitātes? Vai man tas vajadzīgs?

-Nekādā gadījumā tas nav obligāti. Tikai atbildi sev, kā tev iet dzīvē? Audz? Gūsti panākumus? Kāda ir tava iekšējā pasaule? Sajūti tur brīvību un vieglumu? To atbildēt var tikai katrs pats. Tas līdzinās jautājumam, kad esi jau apēdis vienu maizes šķēli un jautā draugam - vai ēst vēl? Ja esi izsalcis, to jūti tikai tu pats. Tāpēc daudzi nāk vēl un vēl un aug un mainās. Un notiek brīnumi.”

~~~

“Cilvēks grib augt un viņā ir degsme iet uz priekšu.

Bet kamēr zināšanas nav viņa paša pieredze, tikmēr tam nav jēgas.  Tā ir kā nesagremota barība. Kad zināšanas tiek dzīvē ‘sagremotas’, saprastas un izprastas, tad atkārtošana palīdz. Daudzi tāpēc šo kursu apmeklē vēl un vēl. Kāda sieviete Taivānā kursu apmeklējusi jau četras reizes un ar katru reizi atklāj arvien dziļākas un dziļākas patiesības par sevi: “Katrs kurss dod man iespēju redzēt, cik tālu pati atrodos no mācības un realitātes! Es atklāju jaunas patiesības par sevi un redzu, cik tālu savās attiecībās esmu no mīlestības, un, kad to ieraudzīju, tad dzīvē ienāca mīlestība.”

Šāda veida mācīšanos sauc par pašzināšanām.

Ārēji iegūtas zināšanas kļūst par paša zināšanām. Tas nozīmē, ka tad mācība ir sagremota. Tad atnāk enerģija. Tai seko prieks un tad - Brīvība!”

~~~

“A&S dod iespēju iepazīt Vienotības akadēmiju. Divās dienās dalībnieki saņem gan mācības, gan transformācijas sniedzošus procesus. Bet, lai ietu vēl dziļāk un tālāk, tad to varam veikt tikai akadēmijā klātienē.

Izvēlieties atbilstoši savām iespējām! A&S ir lielisks kurss, lai iepazītu Vienotības Akadēmiju un to, ko katrs mēs varam dot pasaulei. A&S ir kā priekšēdiens, lai nogaršotu vienotību. Pamatēdiens jau būs kursi akadēmijā.”

~~~

“Progresa zvani. Kāda tiem nozīme?

Progresa zvanu nodoms ir turpināt dalībnieku tālāko izaugsmi.

Mācības, mājas darbi, procesi! Tas viss notiek šo zvanu laikā. Nolūks? Lai visu laiku būtu saskarē ar Avotu. Ja ezeri nav savienoti ar jūru un okeānu, tad tie izžūst. Tas pats attiecas uz mums. Ja neesam savienoti ar Augstākiem spēkiem, tad palēnām...

Šī saite ir progresa zvani.”

~~~

“Ko saka tie, kuri jau piedalījušies A&S?

A&S ietekmē cilvēki kļūst priecīgāki un laimīgāki, apmierina savas vēlmes, uzlabojas attiecības un veselība, vinnē loterijās, saņem darba paaugstinājumus, veido labākas attiecības ģimenē, ar kolēģiem, nopērk sen kārotu auto... utt.

Vārdu sakot- kļūst laimīgi!

Ja esi dzīvē laimīgs, tad būsi un pieredzēsi arī skaistus apziņas stāvokļus, skaistas sajūtas!

Izmantojiet izdevību piedalīties kursā Avots & Sinhronitātes!”